הגדלת מסגרת אשראי

למי מאשרים הגדלת מסגרת האשראי?

איש לא יערער על העובדה כי בעידן של היום נראה כי קשה מאד לאדם ממוצע לנהל משק בית סביר מבלי להזדקק מעת לעת להיכנס למצב של חובה בחשבון הבנק שלו על כל המשתמע מכך מן הסתם. לעתים, גם אתם תבינו כי אתם מעוניינים לבצע הגדלת מסגרת האשראי שלכם, או בחשבון הבנק או בחברת האשראי שלכם. בעבר, בקשות של הגדלת מסגרת האשראי דרך הבנק היו פשוטות מאד. אולם אז נוצר מצב בעייתי שבו רוב הישראלים היו במסגרות חוב כבדות שבעצם לא נחלצו מהן מעולם, ולכן קבע בנק ישראל ב2006 תקנות מחמירות יותר, וקבע כי יקבעו מסגרות אשראי קבועות בעת פתיחת החשבון, והשינוי שלהן לא יתבצע כזו קלות ובאופן אוטומטי. אז למי נוטים לאשר כיום הגדלת מסגרת האשראי?

 Peru_Machu_Picchu_Sunrise_2

הכנסה קבועה ויציבה היא קריטית

בראש ובראשונה, הבנקים נוטים לאשר בקשות של הגדלת מסגרת האשראי, לאנשים שיש להם משרה קבועה ומכניסה. מדוע זה חשוב לבנק? כך הוא יודע שלאחר שאתם תחוו מספר הוצאות גבוהות – הרי שאתם תוכלו לכסות עליהן בזכות המשכורת שלכם .העובדה שיש לכם הכנסה יציבה לאורך זמן, מראה שאתם תוכלו לכסות גם על הוצאות גבוהות ובעצם להימנע מחריגות מיותרות, ולא תיכנסו עמוק יותר לתוך החובות. הדבר נכון אגב בין אם אתם שכירים ובין אם אתם עצמאיים.  מעבר לכך, אם כבר יש לכם הלוואה שאתם נוטלים דרך הבנק – אפשר שהוא ידרוש מכם קודם כל להשלים אותה ולהחזיר אותה, ורק לאחר מכן יאות להגדיל לכם את מסגרת האשראי, ולכן חשוב לקחת נתון זה בחשבון.

ומה עם חברת האשראי?

לעומת זאת, הגדלת מסגרת האשראי דרך חברת האשראי יכולה להיות לעתים קרובות פשוטה יותר. אולם, גם כאן עורכת חברת האשראי בדיקה. כל עוד אתם מחזירים לה בכל חודש את חשבון האשראי ועומדים בתנאי החוזה מולה – אפשר שהיא בהחלט תיאות להגדיל לכם את מסגרת האשראי, אולם יש לראות שהדבר נעשה לעתים בכפוף לגביית ריבית או דמי תשלום גבוהים יותר.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s